Aktuality

Oznámenie o postupnom rozbiehaní utlmených aktivít SSD, a.s., a obnove plánovaných odstávok elektriny

Vážení zákazníci, postupné uvoľňovanie mimoriadnych opatrení v súvislosti s ochorením COVID-19 sa dotýka aj našej spoločnosti. Preto by sme Vás chceli informovať, že SSD plánuje priebežne obnovovať svoje aktivity, ktoré v posledných mesiacoch pozastavila alebo obmedzila. Ide najmä o údržbu energetických zariadení a investičné akcie. S tým neoddeliteľne súvisí aj obnovenie plánovaných odstávok elektriny.

 

Od vyhlásenia krízovej situácie začiatkom marca sa naša spoločnosť snažila čo najviac prispôsobiť okolnostiam a citlivo reagovala na fakt, že sa väčšina z nás zdržiavala vo svojich domácnostiach. Preto sme na takmer tri mesiace zrušili všetky rozsiahle a časovo náročné plánované odstávky elektriny, aby sme Vám nekomplikovala beztak neľahké podmienky. Momentálne je však situácia, našťastie, priaznivejšia, preto sme sa rozhodli obnoviť aj plánované odstávky.

 

Uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vás-odberateľov zaťažovali čo najmenej. Tam, kde to podmienky dovolia, využijeme náhradné zásobovanie, prípadne vykonáme údržbu pomocou špeciálnej techniky, ktorá umožňuje pracovať pod napätím, teda bez obmedzenia klientov. V ostatných prípadoch posilníme pracovné skupiny ďalšími ľuďmi aj technikou, aby sme práce ukončili čo najskôr. Všetky informácie o plánovaných odstávkach nájdete TU.

 

Služby a požiadavky ako vybavovanie žiadostí o pripojenie, zmeny na odbernom mieste, reklamácie či nahlasovanie vybvujeme v štandardnom režime. Naši zamestnanci sa ich snažia riešiť v čo najkratšom čase. Avšak aj naďalej by sme Vás chceli požiadať, aby ste pred osobným kontaktom uprednostnili elektronickú, poštovú či telefonickú komunikáciu.