Voľné pracovné miesta

V prípade Vášho záujmu máte možnosť uchádzať sa o aktuálne voľné pracovné miesta. Vo svojej žiadosti nezabudnite uviesť presný názov pracovnej pozície, o ktorú máte záujem a tiež pripojiť Súhlas so spracovaním osobných údajov. 

 Aktuálne voľné pracovné miesta

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE PRE UCHÁDZAČOV O ZAMESTNANIE

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) všeobecného nariadenia o ochrane údajov, budú Vaše osobné údaje spoločnosťou ďalej spracovávané a uchovávané výhradne len na základe Vášho písomného súhlasu. Bez doručenia Vášho písomného súhlasu bude Vaša žiadosť o zamestnanie v lehote 21 kalendárnych dní od jej obdržania vymazaná.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem zamestnať sa v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás zároveň informovať, že po zverejnení pracovnej ponuky kontaktujeme najneskôr do 14 pracovných dní iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a predstavy o úspešnom kandidátovi. 

V prípade, že Vás žiadna pracovná ponuka nezaujala avšak máte záujem zamestnať sa v našej spoločnosti,kontaktujte nás na e-mailovej adrese kariera@ssd.sk

Súhlas so spracovaním osobných údajov